Baltic Korona Apartamenty to obiekt, który oferuje mieszkania na wyższym poziomie. Projekt stworzenia wygodnych i komfortowych lokali rozwija się poprzez budowę nowych budynków z apartamentami Baltic Korona czy poprzez zwykłą rozmowę z klientem naszego obiektu. Wszystkie mieszkania są w pełni wyposażone tak aby zapewnić udany wyjazd nad Morze Bałtyckie. Podążając za słowami naszego gościa z roku 2019 „Apartamenty o bardzo wysokim standardzie. Bardzo ładnie położone, w pobliżu portu i plaży. Położenie pozwala wszędzie szybko dotrzeć, jednocześnie jest wyciszone, izolowane, bez turystycznego tłoku” zapraszamy serdecznie do Baltic Korony Apartamenty.

Żeby dokonać rezerwacji potrzebna jest tylko poczta mailowa oraz telefon. Prostszego systemu rezerwacji ciężko byłoby się doszukać. Wielu z naszych klientów docenia łatwy kontakt z recepcją oraz prosty system, który pozwala wynająć apartament w niecałe 5 minut. Na stronie www.baltickorona.pl mogą Państwo znaleźć zdjęcia obiektu, restauracji jak i każdego mieszkania z osobna. Wybór rozmiaru apartamentu, udogodnień czy nawet widoku za oknem dostępne jest bezpośrednio na naszej stronie. Na potwierdzenie wcześniejszych słów przytoczymy jedną z naszych ocen: ” Korzystając z dobrej pogody postanowiliśmy się wybrać do Darłówka pod koniec sierpnia. Zarezerwowaliśmy apartament bezproblemowo, a co najciekawsze udało się to na dzień przed wyjazdem – wszystko bezpośrednio przez telefon i maila”

Baltic Korona w prestiżowym Darłówku

Filmik o Darłówku: https://www.youtube.com/watch?v=z-X49xVsFQU

Miasto Darłowo posiada nadmorską dzielnicę, która nazywa się właśnie Darłówko. Tysiące turystów rok w rok odwiedzają tą miejscowość dla szerokiej piaszczystej plaży, wspaniałego mikroklimatu czy średniowiecznego miasta Darłowo, w którym dla zwiedzających czeka wspaniały zamek. Most rozsuwany, port czy latarnia morska i piękne plaże to nie jedyne atrakcje okolicy, w sezonie letnim organizowane jest wiele imprez. Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych, Festiwal Media i Sztuka, Projekt Plaża TVN i Reggaenwalde Festival to jedne z kilkunastu wydarzeń, które cyklicznie zapraszają turystów.

Profesjonalna Obsługa

Każdy pracownik Baltic Korona Apartamenty pragnie aby pobyt naszych gości odbył się bezproblemowo. Obsługa obiektu starannie zajmuje się dbaniem o czystość i porządek w każdym pomieszczeniu. Nasze motto „Porządek musi być” odnosi się do każdego pracownika dzięki czemu zawsze wiemy jak doradzić naszym klientom. Jeśli pojawi się jakieś pytanie dokładamy wszelkich starań aby znaleźć jak najlepszą odpowiedź. Nie możemy się już Ciebie doczekać w apartamentach Baltic Korona.